gift-banner

قصه اکتیک از کجا شروع شد؟

یک روز چشم باز کردیم و دیدیم عاشق زندگی هستیم اما زندگی کردن را موکول کردیم به زمانی در آینده؛ بعد از تمام شدن شغل، بعد از تمام شدن تحصیل، بعد از بزرگ شدن بچه‌ها، بعد از تمام شدن وابستگی‌مان به تکنولوژی و فضای دیجیتال! آن روز به شناخت تازه‌ای از زندگی و خودمان رسیدیم.

ما عاشق زندگی کردن بودیم! ما عاشق تجربه کردن بودیم! ما می‌خواستیم زندگی را با تمام لحظات خوب و بدش مزه مزه کنیم. به فکرمان رسید چرا از تکنولوژی و وابستگی و علاقه‌ای که به آن داریم برای نوع جدیدی از زندگی کردن استفاده نکنیم؟

به فکرمان بال و پر دادیم. دور هم جمع شدیم. شدیم تیمی که معاشرت با آدم‌های جدید، تجربه‌ی کارهای جدید، سفر رفتن، دیدن جاها و فرهنگ‌های جدید، تکنولوژی و نوآوری علاقه مشترک همه‌مان بود. همه‌ی ما سال‌ها در میان این علایق زندگی کرده بودیم و در تک تک شان تجربه داشتیم.

حالا وقت استفاده کردن از این تجربه‌ها بود.

اکتیک را ساختیم تا آغاز راه تغییر سبک زندگی آدم‌ها باشد. کسانیکه آرزوهایشان به بهانه هزینه زیاد و وقت کم در گوشه‌ای خاک می‌خورد. کسانیکه عاشق انتقال تجربه‌های زیسته‌شان هستند.

اکتیک به زبان ساده

در پلتفرم اکتیک که بر پایه ادغام تکنولوژی و فعالیت‌های تجربه‌محور ساخته شده، افراد با تجربه در هر زمینه‌ای مهارت و تجربه‌شان را به اشتراک می‌گذارند و درآمد کسب می‌کنند و کسانیکه که عاشق تجربه کردن کارهای جدید هستند، یک اوقات فراغت با کیفیت برای خودشان می‌سازند.

شما می‌توانید در اکتیک میزبان یا مهمان یک تجربه باشید.

مأموریت ما این است که با ساختن بستری مناسب، شرایط ارتباط بین میزبان (شخص دارای تجربه و مهارت) و مهمان (شخص خواهان تجربه) را مهیا سازیم.

شرایط مناسب از نظر ما شرایطی است که مهمان در فضایی امن، با پرداخت هزینه‌ای بهینه، با میزبان تعامل می‌کند، از تجربیاتش استفاده می‌کند و در نهایت منجر به کسب درآمد او می‌شود.

چشم‌انداز ما زمانی است که تبدیل به انتخاب اول مخاطبمان برای گذران اوقات فراغت شده باشیم، یکی از بهترین پلتفرم‌ها برای کسب درآمد بر پایه توانمندی و شایستگی باشیم و پلی امن برای ارتباط ایرانیان در حوزه تجربه‌های موثر و جذاب بسازیم.

اکتیک برای شما ساخته شد

آدم‌هایی با این خصوصیات حتما از آشنایی با اکتیک خوشحال خواهند شد:

  • افرادی که تشنه کسب تجربه‌های جدید هستند
  • افرادی در جستجوی راه کارهای بهینه و جذاب برای زندگی
  • افرادی که برای توانایی‌های خود ارزش قائلند
  • افرادی که به دنبال خلق ارزش هستند
  • افرادی خوش فکر و خوش انرژی که به دنبال چیزی فراتر از زندگی روزمره هستند
  • افرادی اهل ارتباط و تعامل در محیطی امن و دوست‌داشتنی

ارزش‌های سازمانی ما

ارزش‌ها توضیحات
توجه به جزئیات ما با دقت و جزئی‌نگری تجربه‌ها را انتخاب می‌کنیم، طبقه‌بندی می‌کنیم، به روحیات و صلاحیت میزبان و مهمان توجه می‌کنیم و اجازه نمی‌دهیم حتی مشکلات جزئی اعتماد مشتریانمان را سلب کند.
تفکر نوآور ما از تلاش و تحقیق برای به‌روز بودن خودمان، پلتفرممان و تجربیاتی که ارائه می‌دهیم، دست برنمی‌داریم.
توسعه فردی ما برای گسترش و توسعه تجربه‌ها و توانمندی‌هایمان تلاش می‌کنیم تا به بهترین نسخه خودمان تبدیل شویم و این بخش کوچکی از رسالت ما برای سبک زندگی تجربه محور و توسعه کل سازمان است.
همدلی ما باور داریم که مسئولیت‌پذیری، خوش‌قولی، صداقت و شفافیت و ایجاد حس ارزشمندی در هم‌تیمی‌هایمان و مشتریانمان مهم‌ترین اصولی هستند که باید به آن‌ها پایبند باشیم.

ارزش‌های برند ما

افتخار این را داریم که راه مستقیم تعامل مردم باشیم. می‌دانیم که برای قدم گذاشتن در این راه بیش از هر چیزی نیاز به جلب رضایت و اعتماد شما داریم و برای رسیدن به نقطه اعتماد شما اهداف و ارزش‌هایمان را تعیین کرده‌ایم.

ارزش‌ها توضیحات
پشتیبانی در راستای خلق اعتماد؛ پیاده سازی یک تیم خوب و فرایند پشتیبانی کاملا پاسخگو و حرفه‌ای در اولویت ارزش‌ها و اهداف سازمان ما قرار دارد.
خدمات متنوع ما بر این باوریم که مهمان در وهله اول مشتری، و از طرف دیگر انسانی است که به واسطه یک خواسته‌ی قلبی و یک آرزوی برآورده نشده به ما مراجعه کرده و احتمالا برای گذراندن اوقات فراغت خود، انتخاب اولش برند ما بوده است. بنابراین باید با ایجاد تنوع در انتخاب‌های او، تجربه‌ای ماندگار و لذت‌بخش در ذهن و قلبش به یادگار بگذاریم.
رشد و توسعه رشد فرهنگی پلتفرم ما به گونه‌ای خواهد بود که مهمان صرفا برای گذران وقت به سراغ ما نیاید. ما باید بتوانیم بر پایه علاقه و سرگرمی‌های متناسب با روحیه هر مهمان پیشنهادهای متنوعی ارائه دهیم و به رشد کیفی زندگی مردم کمک کنیم.
حفظ ارزش منابع باتجربه‌ها (میزبان‌ها) وقتشان را، تجربه‌گرها (مهمان‌ها) هم وقت و هم هزینه‌شان را صرف کسب تجربه‌های جدید در پلتفرم اکتیک می‌کنند. ما تعهد می‌دهیم در حفظ ارزش این منابع کوشا باشیم و روی رسالتمان که کسب درآمد برای میزبان‌ها و کسب تجربه راحت و با کمترین هزینه برای مهمان‌هاست کنترل و نظارت کافی داشته باشیم.