برای میزبان‌ها

میزبان‌ها برای تعریف تجربه در اکتیک با ورود به صفحه «میزبان شوید» فرم میزبانی را پر می‌کنند، عکس‌های تجربه را ارسال می‌کنند، هماهنگی‌های دقیق‌تر را با تیم زنجیره تامین اکتیک انجام می‌دهند و در نهایت تجربه‌شان روی پلتفرم اکتیک تعریف و نمایش داده می‌شود.

برای مهمان‌ها

مهمان‌ها با جست‌وجوی سرگرمی‌های مورد علاقه‌شان در میان تجربه‌های موجود می‌توانند برنامه یک تجربه جدید را به راحتی ببینند. مهمانان اکتیک از جست‌وجو و انتخاب تجربه تا رسیدن به یک تجربه ناب، راحت‌ترین راه ممکن را در پیش خواهند داشت.

سه قدم تا یک تجربه جدید

  • جست‌وجو میان تجربه‌ها

شهر و تاریخ دلخواه خود را انتخاب کنید و جست‌وجو را شروع کنید. می‌توانید تم مورد علاقه خود را از میان فیلترها انتخاب کنید، نوع و تعداد مهمان، بازه قیمتی و ساعت تجربه را هم انتخاب کنید تا جست‌وجوی دقیق‌تری داشته باشید.

  • انتخاب تجربه

بعد از اینکه تجربه دلخواهتان را پیدا کردید با خواندن نظرات مهمانان قبلی و خواندن توضیحات و شرایط تجربه از انتخاب خود مطمئن شوید. سپس چند کلیک کافیست تا تجربه را بخرید و واچر دریافت کنید.

  • لذت تجربه

حالا مطمئن هستید که همه چیز برای یک تجربه ناب آماده است. می‌توانید برای راهنمایی بیشتر با میزبان خود یا پشتیبانان اکتیک در تماس باشید.

هرجا که باشید، اکتیک اینجاست برای کمک به شما. در اکتیک شیوه‌نامه‌ها و قوانینی نوشته شده که در هر زمان و مکانی پاسخگوی سوالات شماست.

درباره قوانین سلامت و امنیت اکتیک در اینجا بخوانید.

درباره قوانین کنسلی اکتیک در اینجا بخوانید.

برای تماس با مرکز پشتیبانی اکتیک این صفحه را ببینید.