تجربیات آنلاین چیست؟

تجربیات آنلاین دیدارهای ویدئویی زنده و تعاملی هستند که همه مشخصات و اتفاق‌های تجربه‌های حضوری را دارند اما در راحتی خانه خودتان!

در تجربه آنلاین هم میزبان و مهمان داریم که از طریق ابزار ارتباطی آنلاین اکتیک یکدیگر را ملاقات می‌کنند. دوستی با افراد جدید، دیدن دوستان از راه دور به خصوص در شرایط قرنطینه، فعالیت‌های جذاب و سرگرم کننده، شکل‌گیری گروه‌های صمیمی و حال خوب یک تجربه تازه، همگی در تجربه‌های آنلاین هم مانند تجربه‌های حضوری وجود دارد.

اشتباه نگیرید!

اصلی‌ترین مشخصه تجربیات آنلاین اکتیک فضای دوستانه و تعاملی آن‌هاست. در تجربه‌های آنلاین اکتیک شما با یک سرگرمی منفعلانه و از پیش ضبط شده روبرو نیستید. بنابراین آن را با کلاس‌های آموزش آنلاین یا وبینارها و ورکشاپ‌های مرسوم اشتباه نگیرید. هرچند تجربه‌های آنلاین اکتیک اشتیاق شما را به سمت یادگیری هم سوق می‌دهد، اما با یک تجربه جدید! فارغ از دغدغه‌ها و تجربه‌های قبلیتان از فضای یادگیری آنلاین، حالا یک سرگرمی آنلاین تعاملی با نتیجه حال خوب را تجربه کنید.

تفاوت بین تجربیات حضوری و آنلاین

تقریبا تنها تفاوت این تجربه مکان برگزاری است. در خانه خودتان یا هرجای دنیا که باشید، در فضای آنلاین سایت اکتیک یک سرگرمی را باهم تجربه می‌کنید.

ما هم در تلاشیم تجربه‌های آنلاین از لحاظ استانداردهای کیفی و سایر مزایا و مشخصات کمترین تفاوت را با تجربه‌های حضوری داشته باشند.

سخنی با میزبان

تجربه‌های آنلاین از نظر تخصص و ارتباط و معاشرت با مهمان استانداردهای یکسانی با تجربه حضوری دارند. اما باتوجه به اینکه الان ابزارهای سرگرمی آنلاین زیادی وجود دارد، بهتر است تجربه آنلاینی که در اکتیک تعریف می‌کنید مزایای جدیدی داشته باشد تا به‌زودی مهمان جذب کنید.

هزینه‌های تجربه آنلاین طبیعتا کمتر از هزینه‌های تجربه حضوری است. بنابراین قیمت کمتری برای آن در نظر بگیرید.

تجربه‌های آنلاین طولانی برگزار نکنید. اکثر سرگرمی‌های آنلاین نهایتا در 1 ساعت تمام جذابیتشان را برای مهمان رو می‌کنند. شما هم سعی کنید در کمترین زمان بیشترین جذابیت و حال خوب را به مهمان بدهید.

تلاش کنید که مهمان با شما در تعامل باشد و برای ساخت این تعامل و منفعل نبودن در طول تجربه، برنامه داشته باشید.

تجربه‌هایی را آنلاین برگزار کنید که کمترین منابع و مواد را نیاز دارند. طبیعتا تجربه آشپزی یک غذای سخت با مواد اولیه زیاد و دور از دسترس، جذابیت کمتری دارد نسبت به یک تجربه پخت کیک ساده و دمنوش.

وقتی تجربه آنلاین برگزار می‌کنید از هرجای ایران یا دنیا مهمان دارید. بنابراین با حفظ کیفیت صدا و نور و صحنه و اطمینان از کیفیت ابزار (گوشی موبایل، تبلت، لپتاپ) سعی کنید مهمانی باشکوهی برگزار کنید.

سخنی با مهمان

تجربه‌های اکتیک قرار نیست شبیه هیچ چیز دیگری باشد. اسم برنامه‌های سرگرمی و تفریح اکتیک را تجربه گذاشتیم چون قرار است واقعیت را با تمام وجود لمس و تجربه کنید. حتی اگر به خاطر شرایط و بیماری و قرنطینه قرار باشد آنلاین برگزارشان کنیم. تلاش اکتیک و میزبان‌ها این است که شما در این تعامل آنلاین هم بهترین تجربه را داشته باشید.

برای این تجربه کافیست یک تماشاگر معمولی پشت دوربین نباشید! شور و هیجان داشته باشید و لحظه‌هایتان را با میزبان تقسیم کنید. از قبل برای تجربه آماده باشید و وسایل لازم را تهیه کنید. از کیفیت صدا و تصویر و اینترنت اطمینان حاصل کنید و مطمئن شوید همه چیز برای یک تجربه خیلی نزدیک به تجربه حضوری آماده است.

اگر هنوز درباره جزئیات تجربه آنلاین ابهام یا سوالی دارید از طریق پشتیبانی در همین صفحه یا صفحه تماس با ما پیام بفرستید و سوال بپرسید.