آنچه گذشت

مدت‌ها برای چنین روزی برنامه‌ریزی کرده بودیم. روزی که سایت و اپلیکیشن اکتیک را معرفی کنیم و بگوییم قرار ما اینجا، روی این پلتفرم، به صرف حضوری دیدن یکدیگر و معاشرت و خلق تجربه‌های ناب. برای دیدن مهمان‌ها و میزبان‌های اکتیک لحظه‌شماری می‌کردیم. تا اینکه پیک پنجم کرونا همه برنامه‌ها را به هم ریخت.

ما با دغدغه اوقات فراغت با کیفیت و تجربه‌های جدید در جهت سلامت روح و جسم آمده بودیم. معرفی کسب و کارمان که تجربه‌های سرگرمی و تفریحی حضوری برگزار می‌کند در چنین روزهایی که همه باید دست به دست بدهیم برای در خانه ماندن، خیلی سخت بود.

برنامه‌ها را کمی جابجا کردیم. قرار بود اکتیک را با تجربه‌های حضوری و به لطف خوش گذشتن کنار میزبان‌های حرفه‌ای بشناسید. اما حالا اکتیک را با تجربه‌های آنلاین که برنامه بعدی‌مان بود معرفی می‌کنیم.

اکتیک سامانه آنلاین انتخاب و خرید تجربه است که در سایت و اپلیکیشن و اینستاگرام می‌توانید تجربه دلخواه خود را انتخاب کنید و بخرید. تجربه‌ها به صورت حضوری و آنلاین برگزار می‌شود و هدفشان خلق لحظات خوش از طریق امتحان کردن یک کار جدید و ساخت یک تجربه ناب است.

درباره ما در این صفحه بیشتر بخوانید

بنابراین فعلا امکان خرید تجربه‌های حضوری را از روی سایت برداشتیم. اگر می‌خواهید میزبان اکتیک باشید یا یک سایت و اپلیکیشن برای روزهای خوب داشته باشید که هروقت حوصله‌تان سر رفت به آن سر بزنید، ما را همه جا ذخیره کنید!

اصل مطلب

فعلا در خانه می‌مانیم تا سلامتی را تجربه کنیم؛ به صرف تجربه‌های آنلاین

فعالیت ما روی صفحه اینستاگرام آغاز شده بود. از امروز 25 مرداد 1400 فعالیتمان را به طور رسمی در وبسایت و اپلیکیشن اکتیک شروع می‌کنیم. تا پایان پیک پنجم کرونا فقط تجربه‌های آنلاین را ارائه می‌دهیم و پس از آن در روزهای بهتری تجربه‌های حضوری را خواهیم داشت.

تجربه آنلاین یک تجربه جدید برای سرگرمی و حال خوب در خانه است که میزبان را از طریق برنامه ارتباط آنلاین می‌بینید و ساعتی را به گپ زدن و تجربه کردن یک کار جدید مثل آشپزی، نقاشی، یوگا و... می‌گذرانید.

اگر تجربه‌ و مهارتی دارید که دوست داشتید آن را به اشتراک بگذارید، در این مدت از این صفحه با ما در تماس باشید. می‌توانید با میزبانی یک تجربه آنلاین همکاری را با اکتیک آغاز کنید یا میزبان تجربه‌های حضوری باشید.

آنچه خواهید دید

در آینده‌ای نزدیک با معرفی تجربه‌های حضوری نوع جدیدی از تفریح و اوقات فراغت را در کنار هم تجربه خواهیم کرد. لطفا در اینستاگرام اکتیک همراه ما باشید تا بهترین تجربه‌های آنلاین را ببینید و رزرو کنید و وقتتان را به صرف یک دورهمی آنلاین بگذرانید.

با اکتیک قرنطینه خوبی داشته باشید؛ قرار ما بعد از پیک پنجم کرونا